sadsad x
asdasd
Mutlu

Mutlu 12 Volt 70 Amper AGM Start Stop Üretim Yılı: 2022

ÜRÜN KODU : MA5LS307007601B1300
%5
İNDİRİM
3.496,39 TL
3.329,90 TL
kargobedava.png (8 KB)
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • aküakü.jpeg (123 KB)

   

  VRLA teknolojisine sahip AGM Aküler; birçok araç ve farklı kullanım alanı olmak üzere geniş bir yelpazede tercih edilmektedir. Mutlu AGM Aküler, araçlardaki motorların çalışması ve ekipmanlar için ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlar. Standart akülere kıyasla 3 kata kadar daha uzun çevrim ömrüne sahip Mutlu AGM Aküler, yüzde 40’a kadar daha yüksek performans sunar. Ayrıca yüksek titreşim dayanımı sayesinde; zorlu iklimlerde, değişken hava sıcaklıklarında ve yoğun çalışma şartlarında standart akülere kıyasla daha üstün performansı sergiler. Mutlu AGM Aküler; döküm teknolojili ızgaraları, cam elyaf seperatörleri, özel basınç kontrol valfli (VRLA) kapak sistemi ile uzun ömürlüdür.

   

  Araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan Mutlu AGM Aküler, Start-Stop teknolojisine uygun olarak hızlı şarj alma özelliğine sahiptir. Mutlu AGM Aküler, yeni nesil rejeneratif frenleme sistemine sahip Start-Stop özellikli binek araçların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu sistemlerde fren enerjisi geri kazanılmaktadır. Yoğun enerji ihtiyacı olan Start-Stop ve rejeneratif frenleme sistemine sahip minivan ve panelvan araçlarda da Mutlu AGM Aküler, uzun çevrim ömrüyle avantaj sağlar. Benzer özelliklere sahip, gerek personel taşımacılığı gerek yüksek iç donanımıyla VIP taşımacılıkta kullanılan minibüslerde de Mutlu AGM Aküler tercih edilir. Mutlu AGM Aküler, özgür gezginlerin ve kamp tutkunlarının vazgeçilmezi olan karavan ve motokaravanlarda da enerji ihtiyaçlarını karşılar.
  Soğuk zincir taşımacılığında, soğutucu sistemlerde de Mutlu AGM Aküler kullanılabilir. Uzun kullanım ömürlü Mutlu AGM Aküler, temizlik ekipmanları ve UPS sistemlerinde de kullanılabilir.  

  Ürün Özellikleri
  VOLT
  :
  12 Volt
  AMPER
  :
  70
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.