sadsad x
asdasd

EBAT SEÇ

Sıralama seçin
1 2 3 .... 47 48 49
Toplam 1175 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 47 48 49

En Ucuz Jant Fiyatları ve Modelleri

Çelik alaşımdan oluşan jantlar, genellikle sağlam ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen jant modeli olarak biliniyor. 15 inç, 16 inç, 14 inç, 17 inç çaplarına sahip jantlar, sık tercih ediliyor. Aracın yol tutuşundan dış görünümüne dek birçok kritik noktada etkisi olan jantları seçerken araç sahipleri birçok soruyla baş başa kalıyor. Jant almadan önce ilk yapılması gereken, araç modelini göz önünde bulundurmak ve aracın jant modeline uygun bir jant modeli seçmektir. Bijon sayısı, jant seçiminde önemli bir teknik özelliktir. Beş bijon yeri bulunan jantlar, alışverişlerde daha fazla ön plana çıkmaktadır. Doğru jantı seçmek için jant çapına da mutlaka dikkat etmek gerekmektedir. Araç sahibi, aracının jant çapını bilerek hareket etmeli ve seçimini yapmalıdır. Jantlar birçok farklı marka seçeneği ile satışa sunuluyor. Jantdunyasi.com’da Arceo ve EMR markalı jantlar; dinamik çizgileri, renk seçimleri ve dayanıklılığıyla büyük ilgi görüyor ve en uygun fiyatlarla araç sahipleriyle buluşuyor.
...

En Çok Satan Jant Modelleri Hangileridir?
13 inçten başlayıp 21 inçe kadar devam eden jantların birçok modeli bulunmaktadır. Araç sahipleri, araçlarının tasarım özelliklerini de düşünerek hem en uygun hem de görsel olarak en etkileyici jantı seçebilirler. Bu durumda alınacak çelik jantın rengi de önemli bir konudur. Jantlarda özellikle siyah, gri ve bazen de lacivert, kırmızı renkler tercih edilmektedir. Araç sahipleri, araçlarının klasik ya da spor oluşlarına göre seçim yapmaktadır. Bazı araç sahipleri renkli jantlar seçerken, çoğunlukla tek renkli çelik jantlar tercih edilmektedir.


Çelik Alaşımlı Jant Özellikleri ve Kullanım Avantajları Nelerdir?
Çelik alaşımlı jantlar, diğer jantlara göre daha ağırdır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları için çelik alaşımdan üretilmektedir. Böylece darbelere karşı yapıları daha sağlam olmakta ve yıllarca kullanım imkânı sunmaktadır. Bu tip jantlar, zorlu yol koşullarında aracın kuvvetinin lastiklere dağılmasında çok önemli rol oynar. Bu kritik durum göz önünde tutulursa, çelik alaşımlı jantların ne kadar kritik bir rol üstlendikleri daha iyi anlaşılacaktır. Özellikle engebeli ve sürprizi çok olan yollarda, aracın çukura girdiğinde yaşanan hasar görme, eğilip bükülme gibi riskleri ortadan kaldırdığı için araç sahipleri en çok çelik alaşımlı jantları tercih etmektedir.


Çelik Alaşımlı Jantların Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?
Çelik alaşımlı jantların uzun ömürlü kullanılabilmeleri için temizliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Paslanma riskine karşı çelik alaşımlı jantların belirli aralıklarla bakıma tabi tutulması ve temizlenmesi öneriliyor. Jantların bakımı ve temizliği kolay biçimde yapılabiliyor. Jantın üzerinde kir, toz, çamur gibi kalıntıların temizlenmesi için sabun ve su kullanması yeterli oluyor. Özellikle doğayla iç içe yaşayan, büyük şehirden daha sakin beldelere yolculuk yapmayı seven, dolayısıyla sürprizi ve riski olan yollarda seyahat eden araç sahiplerinin jantlarını temizlemeyi unuttuğu görülüyor. Bu durumda jantlar kir tutuyor ve temiz kalamadığı için de paslanabiliyor. Bazı markalar tarafından üretilen jant temizleme suları da jant temizliğini kolaylaştırabiliyor. Temizlik işleminden sonra jantların daha şık görünmesi için parlatma işlemine geçiyor. Bunun için jant parlatma cilası kullanılıyor. Yüzeye yayılan parlatma cilası iyice janta yedirilerek parlatma işlemi tamamlanıyor. Son olarak mikrofiber türü bir bezle çelik jantlar iyice silinerek bakım, temizleme ve parlatma işlemi sona eriyor. Jantlar arasında Kormetal, Emr ve Arceo gibi jant markaları çok seviliyor. Markaların detaylarını ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz. Ürünlerin tasarımları markalara bağlı olarak farklılaşıyor ve ürünlerde estetik açıdan değişiklik gösteren birçok ayrıntı bulunuyor. Aynı zamanda markalara bağlı olarak çevreye duyarlı, az yakıt tüketimini destekleyen ve disk soğutma özelliği ile kısa mesafede fren yapma özelliği sunan ürünlere erişebilirsiniz. Sürüş güvenliği yüksek olan dayanıklı jantlardan aracınıza uygun teknik özellik taşıyanları belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda darbe ve yamulmaya karşı güvence sunan farklı marka seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Avantajlı Jant Fiyatları Jant Dünyası’nda
2021 jant markaları Jantdunyasi.com’da yer alıyor. Jantdunyasi.com’da Arceo ve EMR markalı jantları en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Takım halinde alınan jantlar tekli ürünlere kıyasla daha ekonomik olmaktadır. Aracınızın jantlarını yenilemek için takım halinde alışveriş yapabilirsiniz. Jantdunyasi.com, otomotiv sektöründeki 25 yıllık tecrübesiyle Arceo markasını 2010 yılında Türk menşeli bir jant markası olarak araç sahiplerine sunuyor. Arceo markasının kendi tasarım ekibi tarafından tasarlanan jantları, en kaliteli hammaddeler kullanılarak TUV sertifikalı fabrikalarda son teknoloji ile üretiliyor. Jantdunyasi.com %100 güvenli alışveriş ile müşterilerinin ihtiyaçlarını yasalar, ulusal ve uluslararası standartları göz önünde bulundurarak karşılıyor, kişisel verilerini 128bit SSL ile koruyor. Jantdunyasi.com üzerinden her modeldeki ürünlerin fiyatlarına gelişmiş filtreleme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.