sadsad x
asdasd
Bridgestone

Bridgestone 275/40R18 99Y ER300 RFT 2022 Yaz Lastiği

ÜRÜN KODU : 518119
%5
İNDİRİM
5.863,22 TL
5.596,70 TL
kargobedava.png (8 KB)
yaz-icon.png (44 KB)
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bridgestone Turanza ER300

  Yüksek Yol Tutuşu ve Kısa Fren Mesafeleri

  Bridgestone Turanza ER300, dünyanın en büyük iki lastik üreticisinden biri olan Bridgestone’un ileri teknoloji kullanarak geliştirdiği yaz lastikleri arasında yer almaktadır. Asimerik desen tasarımı ve güçlendirilmiş omuz blokları ile üst seviye araç hâkimiyeti sağlamaktadır. Suyu en iyi şekilde tahliye etmeyi sağlamak için optimum eğime sahip kanallar ile suda kızaklamaya karşı güvenliği arttırmaktadır. Hem ıslak hem kuru zeminlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir.

   Bridgestone Turanza ER300, otomobil kullanıcılarının güvenliğini ve sürüş keyfini artıracak tasarım özelliklerine sahiptir.  Orta, üst ve lüks segment otomobiller için özel tasarlanan Turanza ER300'ün asimetrik deseni, performansı üzerinde büyük etkiye sahiptir. Lastik sırtının iç tarafında yer alan geniş oluklar ve su tahliyesini en hızlı şekilde sağlarken; dış tarafta bulunan bloklar, kuru zeminde mükemmel manevra kabiliyeti sunmaktadır. Çevre dostu özelliklere de sahip olan Bridgestone Turanza ER300, bir çok prestijli otomobil için orijinal ekipman olarak tercih edilmiştir.

   Yüksek Hız Performansı ve Yakıt Tasarrufu

  Bridgestone Turanza ER300 yaz lastiğinin karkasında yüksek hız kapasitesini geliştirmek ve sırt alanını stabilize etmek için spiral sarılmış aramid ve naylon ile takviye edilmiş çelik kuşaklar bulunmaktadır. Bridgestone yaz lastiği, bu özel karkas yapısı ile aynı zamanda yuvarlanma direncini düşürerek yakıt tasarrufunu arttırmaktadır.

  Yüksek Çekiş Gücü

  Bridgestone Turanza ER300 kuru ve ıslak zemin koşullarında üstün çekiş gücü, yol tutuşu ve sürüş keyfini bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Ancak tüm yaz lastikleri gibi kar ve buz üzerinde ve herhangi bir yağış olmasa da hava sıcaklıklarının yedi derecenin altına düştüğü durumlarda kullanıma uygun değildir. Bridgestone, zorlu kış şartlarında üst düzey güvenlik sağlayan Bridgestone kış lastiklerinin kullanılmasını tavsiye etmektedir.

  Bridgestone Turanza ER300 Test Başarıları

  En güvenilir test kuruluşları arasında yer alan ADAC tarafından test edilen ve on bir rakibini geride bırakan Bridgestone Turanza ER300, 2009 Auto Motor und Sport Dergisi’nin testinde 1. olmuştur. Auto Bild tarafından "Kesinlikle Tavsiye Edilen Lastik” seçilmiştir. Hem kuru hem ıslak zeminlerde gerçekleştirilen yol tutuşu, frenleme, manevra kabiliyeti testlerinde üstün performansını kanıtlamıştır.

  Ürün Özellikleri
  GENİŞLİK
  :
  275mm
  YANAK KALINLIĞI
  :
  40
  JANT
  :
  18"
  MEVSİM
  :
  Yaz
  YAKIT VERİMLİLİĞİ
  :
  F
  ISLAK ZEMİNDE FRENLEME
  :
  A
  YÜK ENDEKSİ
  :
  99 - (775 kg)
  HIZ ENDEKSİ
  :
  Y - 300 km/s
  GÜRÜLTÜ SEVİYESİ
  :
  72 dB
  RFT
  :
  Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.