sadsad x
asdasd
Stok Sorunuz
Bridgestone

Bridgestone 225/45R18 95V XL A005 EVO 4 Mevsim 2021 Lastik

ÜRÜN KODU : 511552
%5
İNDİRİM
3.223,44 TL
3.076,92 TL
kargobedava.png (8 KB)
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bridgestone Weather Control A005 EVO

  Bridgestone Weather Control A005 EVO, lastik devinin yüksek performanslı dört mevsim lastiğinin yenilenen versiyonudur. Yenilenen kauçuk bileşiği ile lastiğin karlı zemin performansı güçlendirilmiştir. Weather Control A005 EVO, karlı zeminlerde yapılan testlerde selefine göre %3 daha yüksek çekiş gücü ve %3 oranında daha kısa fren mesafesi sunmuştur. Aynı zamanda karlı slalom yolda %4 daha iyi hızlanma performansı göstermiştir.

  Bridgestone Weather Control A005 EVO, NanoPro-tech teknolojisine sahip kauçuk bileşiği sayesinde ıslak ve karlı zeminlerde yüksek yol tutuşu, kısa fren mesafeleri ve yakıt verimliliği sağlamaktadır. Kış koşullarında kullanılabileceğini gösteren 3PMSF işaretlemesini taşıyan Weather Control A005 EVO, ıslak zemin performansı kategorisinde de en yüksek etiket değerine sahiptir. Yapılan testler Bridgestone A005 EVO’nun premium yaz lastiği Turanza T005’le aynı kilometre ömrüne sahip olduğunu göstermiştir. Bridgestone A005 EVO’nun özel karkas yapısı, lastik basıncını temas yüzeyinde dengeli dağıtarak düzensiz aşınmaya dirençli olmasını sağlamaktadır.

   

  Bridgestone Weather Control A005 EVO Özellikleri

  • Islak zeminlerde sınıfının en iyi performansı
  • Kış koşullarda kullanım için onaylı olduğunu gösteren 3PMSF işaretlemesi
  • Karlı zeminlerde %3 daha yüksek çekiş gücü ve %3 daha kısa fren mesafesi*
  • Karlı slalom yolda %4 daha iyi hızlanma performansı*
  • Bridgestone yaz lastikleri ile aynı derecede yüksek kilometre ömrü
  • Yüksek dayanıklılık ve düzensiz aşınmaya karşı direnç
  • Yakıt verimliliği

  Bridgestone Weather Control A005 EVO Kar Performansı

  Bridgestone Weather Control A005 EVO’nun yenilenen silika karışımlı bileşiği, kar performansını ve yakıt verimliliğini arttırmıştır. Yeni bileşik, Weather Control A005 EVO’nun A005’e göre karlı zeminde %3 daha kısa fren mesafesine, %3 daha yüksek çekiş gücüne ve slalom yolda %4 daha iyi hızlanma performansına sahip olmasını sağlamıştır.

  Bridgestone Weather Control A005 EVO, özel yönlü tasarımı ve yenilenen bileşiği seyesinde karlı zeminlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sunmaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, karlı zeminlere daha iyi tutunmayı sağlamaktadır. Bridgestone Weather Control A005 EVO’nun lastik yanağı üzerinde kış koşullarında kullanım için onaylandığını gösteren 3PMSF ( kar tanesi ) işaretlemesi yer almaktadır.

  Bridgestone Weather Control A005 EVO Islak Zemin Performansı

  Bridgestone Weather Control A005 EVO, ıslak zeminlerde üst düzey kontrol ve güvenlik sağlamaktadır. Islak zeminlerde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunan Weather Control A005 EVO, bu sayede en yüksek AB etiket değerine sahiptir. Yüksek hacme sahip oluklarıyla suyu en hızlı şekilde tahliye etmekte ve suda kızaklama riskine karşı dayanıklılık sunmaktadır.

  Bridgestone Weather Control A005 EVO Yol Tutuşu

  Bridgetone Weather Control A005 EVO, kauçuk bileşiği içerisinde silikanın daha iyi dağılmasını sağlayan NanoPro-tech teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu sayede yılın dört mevsimi güvenli yol tutuş performansı sunmaktadır. Yenilenen lastik bileşiği ile karlı zeminlerde yol tutuşu güçlendirilmiştir.

  Ürün Özellikleri
  GENİŞLİK
  :
  225mm
  YANAK KALINLIĞI
  :
  45
  JANT
  :
  18"
  LASTİK TİPİ
  :
  Dört Mevsim
  YAKIT VERİMLİLİĞİ
  :
  C
  ISLAK ZEMİNDE FRENLEME
  :
  A
  YÜK ENDEKSİ
  :
  95 - (690 kg)
  HIZ ENDEKSİ
  :
  V - 240 km/s
  GÜRÜLTÜ SEVİYESİ
  :
  71 dB
  XL
  :
  Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.