sadsad x
asdasd
Stok Sorunuz
Bridgestone

Bridgestone 175/65R14 82H EP150 2022 Yaz Lastiği

ÜRÜN KODU : 614700
%5
İNDİRİM
1.009,47 TL
963,59 TL
kargobedava.png (8 KB)
yaz-icon.png (44 KB)
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bridgestone Ecopia EP150

  Güvenli Yol Tutuşu, Kısa Fren Mesafeleri, Düşük Yakıt Tüketimi
   
  Bridgestone Ecopia EP150 son derece düşük yuvarlanma direnci değerleri ile yakıt tasarrufuna önemli katkı sağlamaktadır. Düşük CO2 emisyonu ile çevre dostu bir lastik olmasının yanı sıra sessiz sürüş, ve üstün yol tutuş özelliklerini bir arada sunmaktadır. Bridgestone Ecopia EP150 lastiklerinde fren performansını arttırmak için daha dengeli basınç dağılımı sağlayan sırt bloğu tasarımı bulunmaktadır. Bridgestone Ecopia EP150 geliştirilirken ıslak ve kuru zeminlerde  yol tutuş performansının en üst seviyeye çıkarılması için ve en yüksek hızlarda dahi stabil performans ve sürüş dengesi elde edilebilmesi için özelleştirilmiş blok ve oluk kombinasyonu tercih edilmiştir.
   

  Yüksek Manevra Kabiliyeti, Etkin Viraj Performansı

  Bridgestone Ecopia EP150, kuru zeminde yol tutuşunu arttırmak ve fren mesafelerini kısaltmak için optimize edilmiş temas yüzeyine sahiptir. Bridgestone yaz lastiği; güçlendirilmiş topuk bölgesi, hasar almaya karşı dirençli topuk telleri sayesinde yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bridgestone Ecopia EP150, bu özelliği ile kuru zeminlerde üst seviye viraj performansı sergilemektedir. Lastiğin dış omuz blokları, virajlarda en fazla baskıya maruz kalan bölgedir. Bu nedenle Bridgestone Ecopia EP150 yaz lastiğinin omuz blokları, kuvvetlendirilerek daha dayanıklı hâle getirilmiştir. Bridgestone Ecopia EP150, lastik sırtının merkezinde yer alan blok tasarımı sayesinde direksiyon manevralarına en hızlı ve doğru şekilde karşılık vermektedir.

  Islak Zeminlerde Güvenlik

  Bridgestone Ecopia EP150 yaz lastiğinin özel blok tasarımı, ıslak zeminlerde de yol tutuşunu güçlendirmekte ve fren mesafelerini kısaltmaktadır. Gutt II Simulation Teknolojisi sayesinde su birikintilerinden geçerken maksimum seviyede su tahliyesi sağlanmaktadır. Bridgestone Ecopia EP150, böylece suda kızaklamaya karşı yüksek dayanıklılık sunmaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, ıslak zeminlerde çekiş gücü ve manevra kabiliyetinin artması üzerinde etkili olmaktadır.

  Dayanıklı Yapı

  Bridgestone Ecopia EP150'de kullanılan uzun kauçuk karbon zincir teknolojisi ile lastikler çok daha dayanıklı hâle getirilmiştir. Bu sayede çatlama ve yırtılma gibi problemlerin oluşma riski minimuma inmektedir. Bridgestone lastikleri, yüksek yol tutuşunun yanında dayanıklı yapıları ile öne çıkmaktadır. Bridgestone Ecopia EP150, bu sayede bozuk yol koşullarında hasar almaya karşı dirençlidir. Nano Teknolojik kauçuk bileşiği, aynı zamanda yuvarlanma direncinin azalması üzerinde de etkilidir.

  Ürün Özellikleri
  GENİŞLİK
  :
  175mm
  YANAK KALINLIĞI
  :
  65
  JANT
  :
  14"
  LASTİK TİPİ
  :
  Yaz
  YAKIT VERİMLİLİĞİ
  :
  B
  ISLAK ZEMİNDE FRENLEME
  :
  C
  YÜK ENDEKSİ
  :
  82 - (475 kg)
  HIZ ENDEKSİ
  :
  H - 210 km/s
  GÜRÜLTÜ SEVİYESİ
  :
  69 dB
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.